18 paź 2013

Elektryzująca wiadomość dla wszystkich MAC-maniaczek!

Kochani!
Bardzo możliwe, że już wiecie, ale nie byłabym sobą gdybym nie obwieściła swojej radości w tym miejscu :-) Otóż, MAC Cosmetics Polska na dniach uruchamia oficjalny internetowy sklep gdzie będzie można dostać wszystko o czym zamarzymy!

Wczoraj informacja o otwarciu sklepu pojawiła się na ich Facebook'u, niestety po chwili okazało się,że nastąpił mały falstart i poinformowano nas, że otwarcie będzie na przełomie kilku dni. Nie wiem jak dla Was,ale dla mnie, jako mieszkającej z dala od Wrocławia, Warszawy itp. jest to wiadomość dnia, a nawet życia (przynajmniej w tej kosmetycznej części) :-) Co prawda mój portfel nie jest w takiej euforii jak ja, ale myślę,że jakoś wytrzyma ze mną te jakże wyczekiwane zakupy! :-)
A czy Wy będziecie korzystać z internetowego dostępu do kosmetyków MAC'a? Mam nadzieję,że nie jestem odosobniona w swoim szaleństwie :-)
Miłego popołudnia!!! :-*

3 komentarze:

  1. dobrze, że opisałaś cień:) przynajmniej nie wydam już kasy na niego:)

    OdpowiedzUsuń
  2. nie wiem jak to się stało, ale ten komentarz to miał dotyczyć cienia YSL....a pojawił się tu....

    OdpowiedzUsuń
  3. Haha :-) W przyrodzie nic nie zginie, jak nie tam to tu ;-) Ale faktycznie cień za 125 zł w tym przypadku - nic rewelacyjnego, możesz go sobie jak najbardziej odpuścić.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję pięknie za odwiedziny i każdy pozostawiony komentarz.
Możecie być pewni, że odwiedzę Wasze blogi.